GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE YÖNETİM KURULU BAŞKANLARIMIZ (1958-2017)

Fikri TANSUĞ Başkan

07.10.1958 - 08.08.1960

Muzaffer EMRE Başkan

23.09.1960 - 23.03.1961
14.04.1962 - 15.07.1964

Feramuz BERKOL Başkan

23.03.1961 - 14.04.1962

M. Nuri BARLAK Başkan

18.01.1967 - 31.05.1974

Erhan BENER Başkan

31.05.1974 - 07.04.1975

Celal ŞARDAN Başkan

07.04.1975 - 25.09.1975

Dr. M. Raif GÜRÜN Başkan

25.09.1975 - 20.04.1978
09.02.1980 - 01.04.1981

Kasım PARLAR Başkan

24.04.1978 - 29.02.1980

Ertan DALGIÇ Başkan

01.04.1981 - 07.09.1981

Orhan ERKİLET Başkan

07.04.1982 - 02.05.1985
17.03.1986 - 19.08.1987

Ateş AMİKLİOĞLU Başkan

02.05.1985 - 17.03.1986

Ahmet OVALI Başkan

19.08.1987 - 25.12.1989

Özcal KORKMAZ Başkan

29.12.1989 - 30.03.1992

Ahmet KALKANOĞLU Başkan

30.03.1992 - 30.03.1996

Dr. Ali Rıza DİKMEN Başkan

30.03.1996 - 23.08.1996

Ali KARADUMAN Başkan

23.08.1996 - 04.08.1997

Naci YATMAZ Başkan

04.08.1997 - 06.05.2004

Ahmet AYAZ Başkan

06.05.2004 - 16.08.2004

Mehmet Ali ÖZYER Başkan

16.08.2004 - 29.03.2007

Şenol AYDIN Başkan

29.03.2007 - 27.11.2007

Yahya ADIYAMAN Başkan

07.02.2008 - 05.12.2009

Abdurrahman SAĞKAYA Başkan

05.12.2009 - 14.09.2011

Kenan ERDOĞMUŞ Başkan

14.09.2011 - 18.10.2012
23.02.2013 Gnl. Kur. üye

Mustafa KURUCA Başkan

18.10.2012  - 17.07.2014
08.02.2016  - 06.09.2016

Murat YAZICI Başkan

17.07.2014 - 08.02.2016

Hüseyin CAN Başkan

06.09.2016 - 04.04.2017

Ahmet Burak YAŞAR Başkan

04.04.2017 - 13.03.2018

Şirketimiz Türkiye'nin en güçlü kuruluşlarından olan SGK, T. Kızılay'ı, AOÇ ve THY'nin iştirakidir.