Başkanın Mesajı

Başarılı ve güçlü bir organizasyon için doğru süreç yönetimi ve profesyonel metotlar yanında, kurumsal bir yapılaşmanın varlığı son derece önemlidir. Değerli bir geçmişe sahip Emek İnşaat ve İşletme A.Ş. olarak da, en önemli kurumsal vizyonumuz, inşaat sektöründeki örnek eserlerimizle, Ülkemizin her köşesinde tanınmak, beğenilmek ve tercih edilmeye devam etmektir.

Ayrıca faaliyet gösterdiğimiz iki ana sektörde girişimci bir yaklaşımla hareket etmek, yeni kanuni düzenlemeler ile birlikte gelişmeye başlayan projelerde yer almak ve bu sayede etki alanımızı hızla genişletmeyi hedeflemekteyiz. Hedeflediğimiz alanlarda; daha kaliteli yapıları öncelikle kamuya ulaştırmayı, Ülkemize ve ortaklarımıza artı değerler sağlamayı amaçlamaktayız.

Bu büyüme ve ilerleme yolunda güven ve hizmet anlayışının eksiksiz olarak uygulandığı Emek İnşaat’ın her bir ferdinin; bilgi birikimi, deneyimi ve birlik ruhu ile çalışmalarını sürdüreceğine inancım sonsuzdur.

Güçlü bir kurum kültürüne sahip ve geçmişten bugüne birçok yapıda imzası bulunan Emek İnşaat’ın, yarınların da Şirketi olmaya devam edeceği şüphesizdir. Böylelikle, değerli paydaşlarımıza ve tüm çalışanlarımıza katkılarından dolayı teşekkür eder, önümüzdeki dönemlerde de bu beraberliğin, saygınlık ve itibar ile devamını temenni ederim.

 

Emek İnşaat ve İşletme A.Ş.
Yönetim Kurulu Başkanı

Ahmet Burak YAŞAR

Şirketimiz Türkiye'nin en güçlü kuruluşlarından olan SGK, T. Kızılay'ı, AOÇ ve THY'nin iştirakidir.